Son Dakika

Haluk Bozdoğan’a sevgi seli

1393941559934Dr. Haluk Bozdoğan 3 Mart Pazartesi günü, CHP Milletvekili Vahap Seçer, İlçe Başkanı Ali İlk, Parti Yöneticileri, Meclis adayları ve partililer eşliğinde Hal, Esnaf ve İŞGEM Gezisi sonrası Kemalpaşa Mahallesi ve Kasım Ekenler sitesinde de ev toplantılarına katıldı.

Kefeli de Omuzlar üstüne alınan Dr. Bozdoğan yaşadıkları bu heyecanlı günleri sonunun çok mutlu biteceğine inandığını belirtti.

Projelerini anlatan Dr. Haluk Bozdoğanı dinleyen kalabalık Bozdoğan Başkanımız sloganları attı. Bu kadar büyük bir kalabalık ve sevgi ile karşılanması karşısında duygulanan Bozdoğan, “Benim tek ve en büyük amacım Tarsus’a hizmet edebilmek. Bunun için yola çıktım ve sizlerin bu coşkusu ne kadar doğru bir yolda olduğumu gösteriyor. Tüm projelerimizi halka hizmet adına oluşturduk. Çok kısa bir süre sonra büyük bir organizasyonla açıklayacağız. Kitapçıklar elinize geçince göreceksiniz ki Aydınlığın Tarsusunu yaratmak için tüm adımları hesapladık, planladık. Size sevginize desteğinize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra ev toplantısı için Kasım Ekenler sitesine geçen Dr. Bozdoğan burada da projelerinden bahsetti. Projelerinin bir sunumunu da gerçekleştiren Dr. Bozdoğan site sakinlerinin sorularını cevapladı.

FacebookGoogle+Outlook.comPrintPaylaş

Hakkında Tankut Tufan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com